Asya Tur Güçlü Geliyor Yolcumuz Namusumuzdur

Asya Tur Güçlü Geliyor Yolcumuz Namusumuzdur

Cuma günü seferlerine başlayacak olan yolcu taşımacılığının devi Asya Tur, şoför ve hostlarına eğitim verdi.Onursal Başkan Ali Genç, “Yolcumuz arabadan ininceye kadar namusumuz, şerefimizdir. Bunu hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

Kocaeli’nin Türkiye’ye açılan en önemli markalarından biri olan Asya Tur, yeniden yola çıkıyor. Dev filosuyla başta İstanbul olmak üzere Ankara, Balıkesir, Bursa, Düzce, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Antalya, Adapazarı ve Zonguldak gibi iller ile birçok tatil bölgesine yolcu taşıyacak olan Asya Tur, 12 Haziran Cuma günü seferlerine başlıyor. Yolcu taşımacılığına yeni bir vizyon getirmek için tüm ayrıntıları düşünen Asya Tur, seferler öncesinde şoför ve hostlarına eğitim veriyor.

EĞİTİM PROGRAMI

Asya Tur bu çerçevede, TrypByWyndham Otel’de geniş katılımlı bir eğitim programı düzenledi. Programa Asya Tur Onursal Başkanı Ali Genç, İcra Kurulu Başkanı (CEO) Niyazi Genç, Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Genç, Genel Müdür Cevdet Börek, İşletme Müdürü Sedat Koç, Baş Kaptan Hasan Tanınmış, Host Amiri Çağatay Furuncu, Halkla İlişkiler Müdürü Şenay Karaaslan, İdari Müdür Yasin Yüzdolu ve Genel Koordinatör Zafer Dirican katıldı.

Devamı için Tıklayınız.

BİZİ TAKİP EDİN

Apple Store Google Play Store